Продавець 💍 GS Интернет-Магазин💎 розвиває свій бізнес на Prom.ua 5 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
190 відгуків
promo_banner
GS
+380630572208
+380 (63) 057-22-08

Британська рада по клеймуванню повідомив про нові знаки на ювелірних виробах

Британська рада по клеймуванню повідомив про нові знаки на ювелірних виробах

Парламентом у Великобританії для контролю за тавруванням створений Британський рада по клеймуванню (BHC) який ввів нові знаки на ювелірні вироби

Британська рада по клеймуванню (British Hallmarking Council BHC), створений Парламентом для контролю за тавруванням у Великобританії, оприлюднив плани введення нового Повідомлення для дилерів в наступному році.

Повідомлення Дилера, який повинен відображатися усіма дилерами, які постачають ювелірні вироби з дорогоцінних металів, оновлюється, щоб додати дві нові марки у версії, яка стане обов'язковою з 1 травня 2020 року.

Оновлена версія включає в себе:

· Новий диференційований ознака для статей, зазначених за межами Великобританії Бирмингемским офісом аналізу

· Новий тип 2 стандартизований знак CCM.

Одна з вимог Закону 1973 року про таврування полягає в тому, що всі дилери, які постачають ювелірні вироби з дорогоцінних металів (або інші предмети, виготовлені з дорогоцінних металів), повинні демонструвати повідомлення з поясненням затверджених клейм. Це повинно бути повідомлення, видане BHC.

З 1 травня 2020 року переглянута версія буде єдиним юридично визнаним повідомленням.

Нова версія

Повідомлення Дилера було оновлено і тепер включає:

· Новий диференційований відмітний знак для статей, зазначених за межами Великобританії Бирмингемским пробірним відділом: новий диференційований відмітний знак Бірмінгема в даний час є єдиним знаком для пробірного бюро, використовуваним для статей, зазначених у подотделе Бірмінгемського пробірного управління в Мумбаї. Новий знак складається з вертикального якоря і компаса з вирізаним в кутах прямокутним контуром. Рішення про введення диференційованого знака для використання в британських офісах, які здійснюють клеймування за межами Великобританії, було прийнято Британською радою по клеймуванню в березні 2018 року. Використання цього знака є обов'язковим з 1 квітня 2019 року.

· Новий стандартизований знак CCM типу 2: Тип відповідності 1 або традиційний знак відповідності CCM використовує різну форму захисту для кожного дорогоцінного металу. Він також завжди містить найдрібнішу крупність сплаву. Новий тип 2 або стандартизований знак CCM - це єдиний загальний знак відповідності, що використовується для всіх дорогоцінних металів і проби. Він повинен супроводжуватися знаком, що вказує миллезимальную пробу сплаву, і унікальним знаком для кожного дорогоцінного металу або хімічним символом для дорогоцінного металу. Ці супроводжують ознаки проби та ідентифікації металу можуть бути окремими або комбінованими.

Після шестимісячного пільгового періоду це стане єдиною прийнятною версією з травня наступного року. Таким чином, це замінює попередню версію з останніми змінами в 2015 році.

Нова версія доступна для безкоштовного завантаження з будь-якого веб-сайту Assay Office, а також доступні високоякісні друковані версії. Для тих, кому потрібна велика кількість повідомлень, роздрібні продавці можуть створювати свої власні знаки.

BHC також створив відповідний формат для використання онлайн-ритейлерами.

Хоча в Законі про таврування немає прямого посилання на Інтернет, на думку BHC, він застосовується до продажу виробів з дорогоцінних металів і інших операцій з ними, здійснюються через Інтернет, і, відповідно, дилери, які постачають вироби з дорогоцінних металів в Інтернеті, повинні відображати повідомлення дилера. на своїх сайтах.

Інші новини

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner