Корзина
152 отзыва
Мы теперь в Instagram! Подписывайтесь! 
GS
+380630572208
+380630572208

Безкоштовна доставка у відділення Нова Пошта: умови для покупця

Безкоштовна доставка у відділення Нова Пошта: умови для покупця

Ознайомитися з офіційними умовами акції можна за посиланням.

Щоб знайти товар з позначкою  безкоштовної доставки, ви можете скористатися спеціальним фільтром «Безкоштовна доставка». Також товари, які підходять під умови Акції, будуть позначені в каталозі відповідною позначкою 1111.png.

Щоб зробити замовлення в рамках Акції *:

  1. Виберіть необхідний товар з позначкою в каталозі Prom. На замовлення з сайту компанії Акція не поширюється.
  2. Сплатіть за допомогою Пром-оплати. Цей спосіб оплати працює тільки зі способом доставки Нова Пошта. Детальніше про Пром-оплату читайте тут. Зверніть увагу, що Акція  поширюється на замовлення на суму від 200 грн (включно).
  3. Вага всього замовлення не повинна перевищувати 30 кг (довжина кожної сторони — до 150 см). Якщо товар не буде відповідати цим вимогам, його доставка буде здійснюватися відповідно до тарифів логіста. Акція поширюється тільки на доставку з відділення до відділення. На кур'єрські доставки Акція не поширюється.

Переадресація посилок
Переадресація вже відправленої посилки неможлива. Якщо покупець не може забрати посилку в раніше вказаному відділенні, він може скористатися послугою "Повернення". Змінити адресу доставки можна буде тільки під час відправки товару у відділенні.

Повернення/обмін товару

Якщо ви з якихось причин вирішили відмовився від товару, рекомендуємо зв'язатися з продавцем, і вирішити ситуацію на прийнятних для обох сторін умовах. Детальніше про те, як діяти в різних ситуаціях з поверненням товару, читайте тут.

Prom-підтримка

Якщо у вас з'явилися питання, Prom-підтримка відповість на них, пишіть нам: prompay@prom.ua 

*Мається на увазі безкоштовна доставка відправлень організаторами Акції Prom і Нова Пошта. 

 
Другие новости